پیام مدیر

بنام معبودی که همین نزدیکی هاست

خداوندا به من توفیق ده تا به پیمانی که با تو می بندم در همه احوال وفادار بمانم.
در جهان کنونی، گردشگری به یکی از مهم ترین فعالیت های اقتصادی در سراسر جهان تبدیل شده و بر اساس گزارش سازمان جهانی جهانگردی در آمد ناشی از گردشگری، اکنون در جهان بالغ بر یک دهم تولید ناخالص دنیا را تشکیل می دهد و در اکثر کشورها اقتصاد ملی به شدت به توریسم وابسته است.
گردشگری، ضامن توسعه اقتصادی پایدار و ایجاد اشتغال است و با درآمد سالانه چند صد میلیارد دلاری در جهان از صنایع پاکی است که از لحاظ درآمد و اشتغال زایی به خوبی با صنایعی نظیر نفت و خودرو رقابت می کند آغاز قرن حاضر، نقطه عطفی برای صنعت جهانگردی به شمار می آید کارشناسان گردشگری اعلام کرده اند که ایران با برخورداری از سوابق افتخار آمیز، آثار مهم و برجسته تاریخی و فرهنگی، طبیعت جذاب و تنوع شرایط اقلیمی، یکی از ده قطب اصلی جهانگردی در جهان است.
مرکز اسکان و رزرواسیون شیراز بوکینگ به این عقیده است که شهرت در عصر حاضر مهم ترین عامل موفقیت است و تنها راه آن رضایت مشتریان و ارائه امکانات بر اساس آخرین فن آوری های ممکن است از این رو شیرازبوکینگ خود را عزم به ارائه سرویسی با بالاترین کیفیت و بهترین پشتیبانی می دارد و بر این باور است که تنها راه پیشرفت تداوم ارائه چنین خدماتی می باشد.
مرکز اسکان و رزرواسیون شیراز بوکینگ همواره تمامی تلاش خود را جهت ارتقای کیفی سرویس ها و رضایت کاربران به کار می گیرد شما با انتخاب رزرواسیون شیراز بوکینگ با کیفیت، پایداری و امنیت مورد نیاز برای سفر خود به دست می یابید.
ما همیشه در همه مراحل کار قبل از این که به منافع و درآمد خودمان فکر کنیم به این نکته مهم و اصولی توجه خواهیم نمود که شما مسافران و گردشگران عزیز از افراد موفق جامعه ما بوده و از مدت ها قبل برای مسافرت خودتان برنامه ریزی کرده و به دنبال مکانی مناسب جهت آرامش و استراحت خود و خانواده محترمتان می باشید و همیشه به این جمله ایمان و اعتقاد قلبی داریم که آرامش حق هر ایرانی است.


سفر، آزموده کند مــرد را         هم ازدل براند غم و درد را
زگیتی بد و نیک بنمایدیش        وز آن گنج دانش بیفزایدش


مدیریت و کارکنان شیراز بوکینگ امیدوارند محیطی آرام، زیبا و امن جهت اقامت میهمانان عزیز فراهم آورند لذا با کمال احترام و ادب از تمام مسافران، همکاران و دوستان محترم خواهشمند است جهت هر چه ارائه بهتر خدمات و تحقق این اهداف مهم از انتقادات، پیشنهادات و نظرات ارزنده خود ما را بهره مند سازید.


به امید دیدار شما
سفری شاد و به یاد ماندنی را برای شما آرزو می کنیم
مدیریت - زارعی

norouz95نوروز 94

Iran

تماس با ما

فارس.شیراز بلوار رحمت
شیراز بوکینگ

09199776873

07137431915
info@shirazbooking.com

به پرداخت ملت

BPMLogo

راهنماي مسافر

راهنماي رزرو اينترنتي
قوانين رزرو اينترنتي  
نحوه پرداخت پول
ليست هتل هاي عضوء شبكه
پيگيري رزرو
آخرين تخفيف هاي هتلها